• 0530 860 11 31

  • (212) 210 1 555

  • bilgi@sigortalab.com

Konut sigortası, sizi ve ailenizi evinizde meydana gelebilecek birçok riske karşı teminat altına alan önemli bir üründür. Yangın, deprem, yıkılma, kira kaybı, sel, hırsızlık ve daha birçok riske karşı evinizi güvence altına almak için konut sigortası sahibi olmalısınız.

Eviniz DASK ile güvence altında olabilir, ama zorunlu deprem sigortası tek başına evinizi korumaya yetmez. Depremin yanı sıra eviniz her gün hırsızlık, su basması, fırtına, yangın, vb. gibi birçok riskle karşı karşıyadır. Eviniz, evinizdeki kıymetli varlıklar ve eşyalar için konut sigortası da yaptırmalısınız.

Ana Teminatlar :
Yangın / Yıldırım / İnfilak: Bu teminat ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin, sigortalı riziko adresindeki konutta doğrudan neden olacağı maddi zararlar poliçe genel ve özel koşulları dahilinde ve poliçede belirtilen limitlerde kapsam altına alınır. Eşya teminatı alınması durumuda, sigortalı riziko adresindeki konut içerisindeki eşyalar da bu risklere karşı korunma altına alınabilmektedir. İster ev sahibi olun, ister kiracı, Evim Güvende Konut Paket Sigortası ile, evinizi ve eşyalarınızı; yangından hırsızlığa, depremden sel ve su baskınına, komşularınıza veya ev sahibine karşı sorumluluklara kadar, kısacası evinizi ve evinizin içinde sizin için önemli olan tüm değerlerinizi güvence altına alır.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz