Sigortalab olarak
herzaman yanınızdayız

Sigortalab

Kurumsal

 
Hakkımızda

Her zaman amacımız siz değerli sigortalılarımıza daha iyi hizmet vermektir.

Sigortalab, teknolojik gelişmelerle birlikte, müşteri beklentilerini karşılamak isteyen üretici taleplerini, profesyonel iletişim ve pazarlama eğitimi almış yetkin personellerle karşılamak amacıyla, 2017 yılında arge çalışmalarıyla sektöre hızlı bir giriş sağlamıştır.

Sigortalab 2014 yılında, organize yapısı, profesyonel insan kaynağıyla sağlık sektörü kurum hizmetlerinde, satış ve satış sonrası beklentileri karşılayan esnek çözümleriyle tercih noktası olmuş ve 50 den fazla sağlık hizmeti üreten kurumun yüzlerce avantajlı ürün ve hizmetinin satış organizasyonunu yürütebilen bir platform haline dönüşmüştür.

Vizyonumuz

Sigortalılarımıza Sağladığımız Üstün Hizmet Anlayışı İle Bir Sigorta Acentesinin Farklılığını Yaratarak Sektörde Güvenilir Ve Bilinirliliği Yüksek Ölçüde Olmak.

Misyonumuz

Araştırmacı ve Yenilikçi Olmak Kalıcı Kaliteli ve Verimli İşler Yapmak Her Daim Değerli Sigortalılarımıza ve Üyelerimize Doğru Çözümler Üretebilmek Güvenilir ve Kaliteli Ön Hizmet Anlayışı İle Fark Yaratmak Üyelerimiz Sigortalılarımız ve Çalışanlarımız İçin Değer Yaratan Bir Şirket Olmak.

Değerlerimiz
 • Etik Davranış
 • Tarafsızlık
 • Tüm Bireylere Saygı
 • Adil,Dürüst,Alçak Gönüllü
 • Hoşgörülü,Yardımsever
 • Yasal ve Etik Kurallara Uymak
 • Sosyal ve Çevresel Sorumluluk
 • Etik İlkelerimiz
  Bu ilkeler çerçevesinde sektöre kazandırdığı kültürü sürekli olarak geliştirmeyi ve hizmet sağlayıcı kurumlar ile milyonlarca tüketiciyi bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

  Tarafsızlık

  Medcall Sigorta hizmetlerini sunarken din, dil, ırk, siyasi görüş ve toplumsal statü gibi farklılıklar gözetmeyen, tarafsız ve karşılaştırmalı hizmet anlayışını benimsemiştir.

  Dürüstlük

  Medcall Sigorta; çalışanları, hizmet noktaları, işbirliği yaptığı kurum ve kuruluşlar, hissedarları ve müşterileri ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinmiştir.

  Şeffaflık

  Medcall Sigorta tüm faaliyetlerinde, müşterilerine karşı hak ve yükümlülükler – fayda ve riskler konularında şeffaf davranır.


  Güvenilirlik

  Medcall Sigorta faaliyetlerini yürütürken tüm ilişkilerinde güvenilir bir ortam oluşturur, her zaman açık, anlaşılır ve doğru bilgi verir.

  Sosyal Sorumluluk

  Medcall Sigorta toplum yararına ve çevreye saygılı hareket eder, sosyal ve kültürel faaliyetlere destek sağlamaya özen gösterir.

  Gizlilik

  Medcall Sigorta faaliyetlerini sürdürürken edindiği bilgi, sır ve tecrübelerin; hiçbir kişi, kurum ya da kuruluşun menfaati doğrultusunda kullanımına izin vermez ve gizliliğini korur.

  Her zaman yanınızdayız.


  Aklınıza takılan tüm sorular ve daha fazlası için uzman ekibimiz telefonun ucunda sizleri beklemektedir.